Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

Szkolenia z zakresu HR w Jobland.pl

March 7, 2018, 12:00 am

Rynek pracy oraz regulacje prawne go dotyczące zmieniają się obecnie w zawrotnym tempie. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców oferujemy Państwu bogaty pakiet szkoleń, zarówno grupowych, jak i indywidualnie dopasowanych do potrzeb Państwa firmy.

Firma Jobland.pl wraz ze swoim brytyjskim partnerem, firmą Central European Staffing, działają na ryku od 2004 roku. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji, optymalizacji kosztów pracy oraz działaniach z zakresu HR dla klientów z Polski, Europy Zachodniej, Ameryki Północnej oraz Bliskiego Wschodu.

Dzięki praktycznej znajomości zagadnień prawa pracy, metod profesjonalnej rekrutacji, selekcji i oceny pracowników oraz Employer Brandingu, stosowanych zarówno w Polsce, jak i na świecie, nasi specjaliści są w stanie zaoferować Państwa Firmie usługi, dzięki którym będziecie mogli wdrożyć najlepsze światowe wzorce działania. Dedykowane szkolenia wewnętrzne są każdorazowo dostosowane do klienta, z uwzględnieniem specyfiki branży i otoczenia, w którym firma funkcjonuje. Nasz konsultant, na podstawie wywiadu i informacji przedstawionych przez klienta, proponuje indywidualny plan szkolenia oraz odpowiednie narzędzia. 

Szkolenie może być przeprowadzone bezpośrednio u klienta, lub w zewnętrznej sali szkoleniowej. 

Nasi specjaliści są w stanie zaoferować Państwu usługi w zakresie:

  • szkoleń grupowych (ogólnodostępnych),
  • szkoleń zamkniętych, indywidualnie zaprojektowanych pod kątem potrzeb Państwa Firmy,
  • doradztwa oraz szkoleń w zakresie projektowania i wdrażania systemu ocen pracowników w Państwa Firmie,
  • doradztwa oraz szkoleń w zakresie pomiaru poziomu satysfakcji pracowników oraz doboru efektywnych metod motywacji,
  • doradztwa oraz szkoleń w zakresie wprowadzania alternatywnych sposobów zatrudniania pracowników (pracownicy agencyjni, umowy cywilnoprawne, umowy czasowe),
  • doradztwa oraz szkoleń w zakresie rekrutacji oraz zatrudniania obcokrajowców.

Na indywidualne zamówienie oferujemy także przeprowadzenie audytu polityki rekrutacji oraz HR w Państwa firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z programem obecnie dostępnych szkoleń:

Programy szkoleń

  1. Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce – program szkolenia,
  2. Oceny okresowe pracowników – program szkolenia,
  3. Rekrutacja i selekcja pracowników – program szkolenia,
  4. Zmiany w prawie pracy w 2018 dotyczące umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz pracowników agencyjnych - program szkolenia.

 

TERMINY SZKOLEŃ W CZERWCU 2018

 

 

Wypełniony formularz zeskanuj i wyślij na adres: szkolenia@jobland.pl

Masz pytanie?

Zadzwoń: 22 299 39 57

Napisz: szkolenia@jobland.pl