Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

O nas

Jobland.pl jest internetową platformą rekrutacyjną i serwisem ogłoszeniowym dla osób poszukujących pracy za granicą i w Polsce.

Nasza giełda pracy oferuje możliwość zamieszczenia ofert, które dotrą do tysięcy potencjalnych kandydatów i osób poszukujących zatrudnienia.

Kandydaci mają możliwość przeglądania ofert zgodnie ze swoimi preferencjami, by znaleźć tę, która odpowiada ich aspiracjom i kwalifikacjom. Platforma rekrutacyjna Jobland.pl jest skutecznym narzędziem efektywnej i sprawnej komunikacji między kandydatami a pracodawcami.

Jobland.pl jest obecny na rynku od 2004 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie i uznana marka pozwalają łączyć najbardziej wymagających pracodawców z doświadczonymi i wykwalifikowanymi kandydatami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą platformą i giełdą pracy.

Jobland.pl jest zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 14902 (POBIERZ SKAN CERTYFIKATU).

Jobland.pl świadczy usługi z zakresu agencji zatrudnienia (rekrutacja i selekcja kandydatów oraz zatrudnienie pracowników tymczasowych).

 

PRZEGLĄDAJ OFERTY PRACY

ZAMIEŚĆ OFERTĘ PRACY