Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

Partnerzy

Central European Staffing Limiteded

jest angielską agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji pracowników z Europy środkowej i wschodniej. Jobland.pl jest strategicznym partnerem Central European Staffing w Polsce.
 

Serwis FRU.PL

oferuje bilety lotnicze wszystkich linii i do każdego miejsca na ziemi oraz umożliwia bezpłatną rezerwację hoteli na całym świecie. FRU.PL oferuje również wycieczki i usługi rent-a-car.

PMI Poland Chapter

to polski oddział wiodącej na świecie organizacji non-profit Project Management Institute, zajmującej się promowaniem profesjonalizmu w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich. Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez m.in. prowadzenie działalności szkoleniowej i wydawniczej, programy certyfikacji w dziedzinie zarządzania projektami, organizowanie spotka?, konferencji i prelekcji, czy też opiniowanie projektów w obszarze zarządzania

iBHP Sp. z o.o.

firma doradczo-szkoleniową z zakresu BHP: Organizator szkoleń: Angielskich: ECITB CCNSG Safety Passport, Manual Handling, Working at Height, Confined Spaces, Hot Work, NPORS. Niemickich i Holenderskich: SCC 017, SCC 018, VCA 017, VCA 018. Firma organizuję cykliczne szkolenia otwarte na terenie Polski. 

GazetaPraca.pl

jest jednym z największych internetowych serwisów rekrutacyjnych. Codziennie publikowanych jest ponad 14 000 ofert pracy w Polsce i za granicą. Portal GazetaPraca.pl jest również 1/4 ródłem informacji nt. rynku pracy i procesu rekrutacyjnego - dyskusje na forum, blogi, eksperci odpowiadający na pytania użytkowników szukających pomocy w rozwoju kariery zawodowej. 

JOBS.PL

internetowy serwis pracy z ofertami pracy w kraju i za granicą. Agencja doradztwa personalnego i firma szkoleniowa.
 

EuroTax

to jedna z najbardziej dynamicznych polskich firm obsługujących zwroty podatku dla osób pracujących za granicą, zapewniająca wysoką jakość i bezpiecze?stwo usług oraz profesjonalną obsługę w języku polskim. Specjalnie dla naszych klientów, EuroTax proponuje 5% zniżki.