Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

Portfolio i Referencje

 • Polecamy firmę Jobland.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, zapewniających stałą współprace na wysokim poziomie.

  Nasza firma korzysta z usług firmy Jobland.pl od kwietnia 2010 roku przy poszukiwaniu osób na stanowisko Przedstawicieli Handlowych. Podczas realizacji wszelakich zleceń w zakresie doradztwa pewrsonalnego firma Jobland.pl wykazała się wysokim poziomem zaangażowania, profesjonalnym podjeściem do potrzeb klienta, a także rzetelnością i niezawodnością w działaniu

  Do pobrania:

  1. List referencyjny
 • Polska Fundacja im. Roberta Schumana korzystała z usług Jobland.pl od maja do lipca 2011 roku w rekrutacji uczestników debaty obywatelskiej w ramach projektu Karuzela.

  Agencja wykazała się wysokim poziomem zaangażowania, profesjonalnym podejściem do potrzeb Klienta oraz rzetelnością w działaniu. Polecamy firmę Jobland.pl jako doświadczonych profesjonalistów zapewniających usługi wysokiej jakości.

  Do pobrania:

  1. PDF
 • Doosan Babcock Energy Polska jest firmą specjalizującą się w realizacji prac serwisowych, remontowych, modernizacyjnych oraz montażowych posiadającą własne zaplecze diagnostyczne oraz obróbcze.

  Do pobrania:

  1. PDF
 • Referencje od firmy Petrofac

  Do pobrania:

  1. PDF